Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Selamlar değerli okuyucularımız! Haftanın ikinci gününün sabahına uyanırken, umuyoruz güzel bir pazartesiyle haftayı açmışsınızdır ve umarız öyle devam eder temennilerimizi iletelim.

Bu yazımızda Alibeyköy evden eve nakliyat çalışmalarımızdan bahsedeceğiz. Alibeyköy İstanbul’un en büyük ilçesi olan Eyüp’ün -yeni adıyla Eyüp Sultan- en büyük mahallelerinden birisidir. Tarih boyunca mısır tarlalarıyla özdeşleştirilmiştir, ancak günümüzde kentleşme nedeniyle o tarlaların hepsi yok olmuştur.

Alibeyköy nüfusunun çoğunluğunu, Arnavutlar oluşturmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz Alibeyköy’ün nüfusu 1960’lardan sonra hızlı bir artış göstermiştir.

Alibeyköy’ün ünlü olduğu başka bir konu da Alibeyköy Deresidir. Bu dere geçmiş yıllarda sık sık taşmasıyla popülerken yapılan çalışmalar sonucu bu su baskınları dinginlenebilmiştir.

Ayrıca Alibeyköy evden eve nakliyat hizmetimizin gerekliliğine semtte çekilen ve çarpık kentleşmeyi ve duygu sömürüsünü konu alan “Çiçek Abbas”  filmi de şahitlik etmektedir. Bu filmin de gösterdiği gibi evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat konusunda güvenilir, çalışkan, profesyonel ve aynı zamanda bütçe dostu politikalar izlenmelidir. Müşterisiyle dost olabilen bir firma olarak Alibeyköy semtini çok sevmekteyiz, müşterilerimizi de en hızlı ve indirimli çalışmalarımız için bizi aramaya davet ediyoruz.