Eyüp Bir Başka Güzel

İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerle bezenmiş ilçesi Eyüp’ten herkese merhabalar. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki biz 20 yıldır evden eve nakliyat yaptığımız Eyüp’te bu işten büyük keyif alıyoruz ve siz İstanbulluların da ilçede vakit geçirirken büyük keyif duyduğunuzu düşünüyoruz. İlçede yaşayanlar ise bizce ayrı bir şanslı durumdalar.

Eyüp’ün güzelliğine güzellik katan ve İstanbul’un sembol noktalarından olan dillere destan Pierre Loti Tepesi’nden biraz bahsedelim istedik bu yazıda. Özellikle turistlerin uğrak yeri olan Pierre Loti Tepesi, İstanbullular için de hoş ve sakin bir zaman geçirme alanı. Sahip olduğu manzara, barındırdığı tarih ve adını aldığı şahsın ziyaretçilere  Haliç’i seyrederken derin bir bakış açısı katmasıyla eşsiz bir atmosferi var bu güzel tepenin. Adını aldığı yazar Pierre Loti ise Türk dostu tavırları ve düşünceleriyle akıllara kazınmış Fransız bir hikayeci. Siz de bu harika manzara eşliğinde çayınızı yudumlamak mekanın büyüsüne kapılıp şehre farklı bir gözle bakmak için yolunuzu bir gün mutlaka İstanbul’a, Eyüp’e düşürün.

İstanbul’un bu güzide mekanının bulunduğu Eyüp ilçesinde evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizin hızla devam ettiğini hatırlatır, sevdiklerinizle mutlu günler dileriz. Hoşçakalın..